Jedete za dvěma motocykly, jejichž řidiči používají označení “L” (autoškola). Je vzhledem k bezpečnosti silničního provozu vhodné se zařazovat při předjíždění mezi tato vozidla?
Filtrovat podle skupiny
Zásady bezpečné jízdy
| Přehled otázek >>/0
Jedete za dvěma motocykly, jejichž řidiči používají označení “L” (autoškola). Je vzhledem k bezpečnosti silničního provozu vhodné se zařazovat při předjíždění mezi tato vozidla?

Filtrovat podle skupiny
Zásady bezpečné jízdy
| Přehled otázek >>Všechny kategorie
Ukázat víceSkrýt
O otázce
Kód otázkyRP2306029
Starý kód otázky23060029
Body2 body
Skupiny řidičáků
KategorieZásady bezpečné jízdy
Statistiky otázky
Odpovězeno0x
Správně0
Špatně0
Úspěšnost0%
ZnalostNeumím